Czwartek2 Kwietnia 2015. 
Kamera online na Plac Wolności (Rynek)
Kamera online - rynek Kolbuszowa
|
facebook
twitter
youtube
   

------------------------------------------
Zarządzanie Kryzysowe
OSTRZEŻENIE - Zjawisko: Silny wiatr Stopień zagrożenia: 1 Ważność: od godz. 12:00 dnia 31.03.2015 do godz. 12:00 dnia 01.04.2015. Przebieg: Prognozuje się, że w dniu dzisiejszym, głownie w rejonach podgórskich, wystąpi wiatr o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 75 km/h, początkowo południowo-zachodni, stopniowo skręcający na zachodni. Po przejściowym osłabnięciu wiatru w godzinach wieczornych, w nocy, na obszarze całego województwa, wzrost średniej prędkości do 35-45 km/h, w porywach do 85 km/h. Obszar: Województwo podkarpackie

Budujemy basen w Kolbuszowej Drukuj
Budujemy basen w Kolbuszowej
Rozpoczynają się prace przy budowie nowoczesnej krytej pływalni w Kolbuszowej. 12 października br Burmistrz Kolbuszowej Jan Zuba podpisał umowę z wykonawcą wyłonionym w drodze przetargu nieograniczonego firmą SKANSKA, Oddział Budownictwa Ogólnego w Rudnej Małej, na wykonanie I etapu obejmującego stan surowy otwarty. Obiekt wraz z infrastrukturą towarzyszącą: kortem tenisowym, boiskiem do gry w piłkę siatkową, obszernym parkingiem wraz z drogami dojazdowymi zlokalizowany będzie na placu przy ul. Jana Pawła II pomiędzy budynkami Liceum Ogólnokształcącego, a Centrum Kształcenia Praktycznego.

W hali basenowej znajdować się będzie: basen sportowo- rekreacyjny o wymiarach 12 m x 25 m i głębokości od 1,60 m do 1,80 m oraz druga niecka do nauki pływania o głębokości od 60 cm do 80 cm. 60 metrowa zjeżdżalnia, zaplecze rehabilitacyjne, rekreacyjno – sportowe i pomieszczenia do hydroterapii oraz kawiarenka to atrakcje budowanej pływalni. Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 3758,40 m². Projekt basenu wykonany został przez Biuro Projektowe „Art - Faktory” z Dębicy. Zakończenie prac przy planowane jest na październik przyszłego roku, a koszt tego I etapu to 4 842 199,52 zł.

Justyna Mucha

Budujemy basen w Kolbuszowej
Budujemy basen w Kolbuszowej
Budujemy basen w Kolbuszowej
Budujemy basen w Kolbuszowej

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Statystyka

gości: 11846009
   
 euro
iso
 
 (C) 2015 KOLBUSZOWA - Miejski Portal Internetowy - www.kolbuszowa.pl
realizacja, projekt graficzny i aktualizacja Lucjan Maciąg