Budowa oświetlenia


Inwestycje 
2019-07-12

W maju zakończono prace przy budowie oświetlenia na ul. Witosa w Kolbuszowej. Zamontowanych zostało pięć słupów oświetleniowych stalowych. Koszt inwestycji wyniósł ponad 44 tys. zł.

Nowe oświetlenie pojawiło się również na boisku sportowym w Kupnie. Zakres prac obejmował montaż słupów oświetleniowych, ośmiu naświetlaczy LED oraz linii kablowych zasilających. Kwota inwestycji to  ponad 47 tys. zł.

Trwa budowa oświetlenia boisk treningowych stadionu sportowego w Kolbuszowej oraz boiska sportowego w Kolbuszowej Dolnej. Prace realizowane są w ramach zadania: „Modernizacja 2 boisk piłkarskich w Kolbuszowej i Kolbuszowej Dolnej” w ramach Programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – Sportowa Polska (grupa II – zadania modernizacyjne). Planowany termin zakończenia inwestycji to koniec września, a łączny koszt przedsięwzięcia to ponad 300 tys. zł.

W najbliższym czasie, w ramach czterech zadań inwestycyjnych, rozpoczną się kolejne prace w naszej gminie związane z budową i dobudową oświetlenia ulicznego.

Wyłoniono już wykonawcę budowy oświetlenia drogi gminnej w Kupnie-Zagrody. Zadanie powierzono firmie ELEKTRO-FER Monika Ferenc z Rzeszowa. Zamówienie obejmuje budowę dziesięciu słupów oświetleniowych betonowych. Koszt inwestycji wynosi ponad 57 tys. zł, a zakończenie prac zaplanowane jest na połowę sierpnia br.

Nowe oświetlenie powstanie również do końca sierpnia na ul. Nowe Miasto w Kolbuszowej. W zakres robót budowlanych wchodzi budowa dziewięciu słupów oświetleniowych stalowych. Wykonawcą zadania jest Zakład Instalacji Elektrycznych Jan Kubik z Kolbuszowej. Koszt przedsięwzięcia to prawie 84 tys. zł.

Ogłoszono przetarg na budowę oświetlenia wzdłuż drogi gminnej w sołectwie Nowa Wieś i dobudowę oświetlenia ulicznego w Świerczowie. Planowany termin realizacji tych zadań to połowa września. Czekamy na wyłonienie wykonawców.

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2019-10-22 15:03
  • |
  • Licznik odwiedzin: 5 051 997