Promocja Gminy Kolbuszowa na targach w Stalowej Woli!


Promocja Gminy Kolbuszowa na targach w Stalowej Woli! 
2019-05-13

W sobotę 11 maja Gmina Kolbuszowa wzięła udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich na Stalowowolskich Błoniach, które zostały zorganizowane z okazji 15-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Tegoroczne targi odbywały się pod hasłem „Podkarpackie z tradycjami – Polska różnorodna dzięki Funduszom Europejskim”. Patronat nad wydarzeniem objął marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny oraz Wójt Gminy Zaleszany Paweł Gardy.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich były okazją do promocji Gminy Kolbuszowa. Zaprezentowaliśmy inwestycje, które w ostatnim czasie udało się zrealizować na naszym terenie dzięki wykorzystaniu funduszy unijnych. Ponadto zachęcaliśmy do odwiedzenia gminy przedstawiając jej atrakcje turystyczne,  zabytki oraz tereny inwestycyjne.

W wydarzeniu uczestniczyło również Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Siedlisko z Kolbuszowej, gdzie Panie z Kół Gospodyń Wiejskich w ludowych strojach prezentowały lokalne wyroby kulinarne i robótki ręczne, oraz Kompleks Turystyczny „Brzezóvka”.

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2020-05-26 13:40
  • |
  • Licznik odwiedzin: 6 620 220