Mieszkanie Plus- Ankieta


Mieszkanie Plus 
2019-02-25

Gmina Kolbuszowa rozważa możliwość przystąpienie do programu Mieszkanie Plus, w ramach którego na działce przy ulicy Wojska Polskiego w Kolbuszowej, planowana jest budowa mieszkań (budownictwo wielorodzinne). Zgodnie z założeniami programu lokale będą na wynajem lub z opcją dojścia do własności, wykończone w stanie gotowym do zamieszkania. Powstał on z myślą o osobach, których sytuacja finansowa uniemożliwia zakup mieszkania lub uzyskania na ten cel kredytu.

W ramach badania zapotrzebowania na tego typu mieszkania rozpowszechniamy ankietę, która pomoże określić skalę zainteresowania tym programem wśród mieszkańców. Państwa opinie i zebrane informację będą przydatne przy opracowywaniu koncepcji wdrażania programu i planowaniu realizacji kolejnych etapów przedsięwzięcia.  

Ankieta „Badania potrzeb mieszkaniowych” będzie dostępna na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej, adres: www.kolbuszowa.pl. Druki ankiety rozłożone zostaną, m.in. w  Urzędach, przedszkolach, bibliotekach, na Krytej Pływali FREGATA oraz u sołtysów w każdej  miejscowości.

Prosimy o wypełnienie ankiety i dostarczenie jej w terminie do dnia 30.03.2019 do Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej, Biuro Obsługi Klienta lub e-mailem na adres: umig@kolbuszowa.pl  lub za pośrednictwem sołtysa swojej miejscowości. 

Zachęcamy również do wypełnienia ankiety online.

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2019-05-22 04:09
  • |
  • Licznik odwiedzin: 4 237 723