Puchar Polski Nordic Walking w Kolbuszowej


Puchar Polski Nordic Walking w Kolbuszowej 
2018-06-04

2 czerwca br. w Kolbuszowej odbył się Puchar Polski Nordic Walking. W wydarzeniu wzięli udział ambasadorzy Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku aktorzy Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski. Podczas imprezy zorganizowano dodatkowe atrakcje. Dzień przed zawodami miała miejsce konferencja edukacyjna Nordic Walking na Receptę poświęcona tej dyscyplinie.

Kolbuszowa była gospodarzem zawodów po raz szósty. W sportowej rywalizacji w naszym mieście, wzięło udział kilkaset zawodników. Miejscem startu i mety zawodów był stadion miejski. Uczestnicy ścigali się na trzech dystansach: 5, 10 i półmaratonie, w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej w podziale na wiek i płeć. Specjalną trasę przeszły również przedszkolaki. Na trasie zawodnicy mieli okazję maszerować wspólnie z Tamarą Arciuch i Bartłomiejem Kasprzykowskim.

Start zawodników poprzedził pokaz prawidłowej techniki NW oraz wspólna rozgrzewka. W ramach imprezy powstało miasteczko aktywnego stylu życia oraz punkt zabaw dla dzieci. Wszystkim wręczono pamiątkowe medale oraz pakiety startowe. Trzy najlepsze osoby w każdej kategorii otrzymały puchary. Na koniec zawodów rozlosowano upominki ufundowane przez sponsorów.

Wyniki zawodów: http://wyniki.b4sport.pl/puchar-polski-nordic-walking/m111.html

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2019-03-18 13:26
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 842 791