Dołącz do Drużyny Super W!!!


Dołącz do Drużyny Super W!!! 
2017-09-08

Już po raz 17 rusza w Polsce projekt „Szlachetnej Paczki” a 14 „Akademii Przyszłości”!
W ubiegłym roku dzięki zaangażowaniu wielu darczyńców i wolontariuszy prawie 19 tysięcy  rodzin otrzymało pomoc. Paczka połączyła ze sobą aż 750 970 osób.

Szlachetna Paczka w Kolbuszowej działa od dobrych kilku lat.  Z roku na rok rozprzestrzeniała się  na sąsiednie miejscowości Dzikowiec, Raniżów, Sokołów Małopolski, Nowa Dęba. Stopniowo – zmieniali się „działacze” – wolontariusze; zmieniały się miejsca, w których magazynowano paczki; pojawiali się wciąż nowi Darczyńcy; doskonaliła się organizacja; zmieniały się potrzeby tych, którym pomagano… Młodzi wolontariusze stawali się coraz  bardziej doświadczeni, ale nie zmieniała się idea – bezinteresowne niesienie pomocy potrzebującym.

Akademia Przyszłości w naszym regionie jest to dość młodym projektem – po raz pierwszy ruszyła w roku szkolnym 2016/2017, ale efekty są zaskakujące. W zajęciach Akademii uczestniczyło 5 uczniów, którzy pod opieką Tutorów pokonywali trudności szkolne i nie tylko. Tutorzy i ich podopieczni uczestniczyli w organizowanych wydarzeniach poznając się nawzajem, kształtując postawę otwartości nie tylko wobec rówieśników ale także wobec innych. Efekt działań Tutorów – zmiana postawy ucznia oraz podniesienie samooceny i swojej wartości.

Pamiętając o pięknej idei – włączmy się po raz kolejny w szał paczkowania i pomagania dzieciom. Jesteśmy przekonani o wielkiej wartości i sensowności projektów i akcji, dlatego apelujemy – zostań wolontariuszem „Szlachetnej Paczki” lub „Akademii Przyszłości”.

Jeśli chcesz dzielić radość dawania, masz w sobie siłę i moc do pomagania dołącz do drużyny ludzi otwartych i chcących zmieniać świat na lepsze.  

Jeśli chcesz PRZEŻYĆ NIEZWYKŁĄ PRZYGODĘ,

jeżeli chcesz ZAINWESTOWAĆ W SWÓJ ROZWÓJ I PRZENIEŚĆ SWOJE ŻYCIE NA WYŻSZY POZIOM.......

CZEKAM WŁASNIE NA CIEBIE!!!

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM SZLACHETNEJ PACZKI , AKADEMII PRZYSZŁOŚCI 2017 W REJONIE KOLBUSZOWA.

 

Wejdź na www.superw.pl i zgłoś się już dziś lub skontaktuj się z liderami akcji w Kolbuszowej

(tel. 739518724 – Szlachetna Paczka, 796673249 – Akademia Przyszłości)

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2019-01-15 14:34
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 449 647