Piknik sportowy i półmaraton „Biegam i wspieram”


Piknik sportowy i półmaraton „Biegam i wspieram” 
2017-02-20

20 maja z Kolbuszowej wystartuje półmaraton „Biegam i wspieram”. Organizuje go Fundacja Centrum Animacji Społecznej w Cmolasie oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Rzeszowskiej w Kolbuszowej przy współpracy Gminy Kolbuszowa i Głogów Małopolski. Impreza może zgromadzić nawet trzy tysiące osób.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć piknik sportowy z licznymi atrakcjami m.in. dmuchane zjeżdżalnie i ścianka wspinaczkowa, przejażdżki konne, kącik maluszka, wystawa prac artystów i ośrodków wspierających osoby niepełnosprawne, zawody sportowe.

Start maratonu będzie na stadionie w Kolbuszowej. Meta w Centrum Promocji Natura 2000 w Budach Głogowskich, gdzie odbędzie się również piknik.

Impreza jest częścią kampanii „Wszyscy różni - wszyscy równi” mającej na celu przeprowadzenie z udziałem wolontariuszy szerokiej Kampanii na rzecz Promowania Pozytywnego Wizerunku Osób Niepełnosprawnych.

 

Zgłoszenia do biegu głównego przyjmowane będą do 10 maja. W tym celu wypełnić trzeba formularz elektroniczny dostępny na stronie http://timekeeper.pl, a także wpłacić wpisowe.

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2018-12-14 14:39
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 310 298